UĞUR SERVİSİ İZMİR 489 84 74

 

 

 

UĞUR SERVİSİ İZMİR 489 84 74

 

Uğur servisi olarak uğr markalı ürünlerıne  teknık servis imkanı sağlıyoruz. izmir uğur servisi oalrak çalişmaktan mutluluk duymaktayız. uğur bölge servisi üğür merkez servis anlayışıyla çalişmaktan sizlere siz değerli muşterilerimize hizmet vermekten  ve bızım sızınle çalişamamızı sağlamanızdan sevinç duymaktayız..Uğur markalı klima derın dondurucu su sebili gibi daha birçok urunde hizmet vermekteyiz. UĞUR markalı urunler için teknık destek alamnızı sağlamak için irtibat numaralarımızı aramanız yeterlidir. burdan arkdaşalarımızı sizlerle irtibata geçip en kısa zamanda geri dönüşüm sağlayıp size teknık servis imkanı sağlayacaklardır.

 

İzmir uğur servisi, uğur klima servisi, uğur derindondurucu servisi, uğur su sebili serviis, uğur soğutma odaları servisi, gibi bir çok dalda hizmet veren sayılı ve gelişmekte olan firmalardan biridir. uğur urunlerınde teknıkd estek ımkanı sızın ve ailenıze en kısa surede  teknıks ervis ımkanı sağmaktayız. Gelışen çağda uğur markasının kendı soğutma dalında gelişmekte olup izmir pıyasasında soğutma uzerne  buyuk bir isim elde etmiştir. Bu yuzden  uğur markasıan hızmet vermekten hep mutluk duymaktayız.
Teknik Destek Ekibimiz
Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.