İzmir Vestel Teknik Servisi

 

vestel muşteri teknik servisi

 

 

 

İZMİR VESTEL SERVİSİ  

 

İzmir vestel servisi ile akgül teknik servis olarak özel servis hizmeti verilmektedir. Akgül teknik servisi vestel cihazlarına karabağlar vestel servisi,  bostanlı vestel servisi, karşıyaka vestel servisi, karaburun vestel servisi, bostanlı vestel çamaşır makinesi servis, vestel fırın servisi izmir, buca vestel klima servisi, buca vestel servisleri, vestel servis numarası izmir, bornova klima servisi, bornova kliam vestel servis numarası, vestel televizyon servisi, vestel buzdolabı servisleri hizmetleri verilmektedir.

 

 

Teknik Destek Numaralarımız  489 8 474

 

 

Vestel markalı cihazlarınızda meydana gelen arızalara çözüme sunana akgül teknik servisi  Konusudnakı uzman kadrosuyla sizlere gunun her saatinde teknik destek vermektedir. Vestel klima çalişmıyor servis nuamralarımız, buzdoalbı çalişmıyor teknik servis, vestel ankastre fırın çalişmıyor numaralarımız, vestel bulaşı makinesi çalişmıyor servis numaramız gibi bir çok dalda hizmet vermeteyiz. Klima bakımı vestel, bulaşık makinesi vestel isitma yapmıyor, çamaşır makinesi vestel çalişmıyor yıkama yapmıyor gibi arızalara hemen mudahale.

 

 
Teknik Destek Ekibimiz
Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.