İzmir Sharp Teknik Servisi

 

  

İZMİR SHARP SERVİSİ

 

İZMİR SHARP SERVİSİ OLARAK izmirin butuns emtlerıne sharp buzdolabı servisi sharp klima servisi, sharp teknik servisi, sharp klima bakım onarım servisi gibi bir çok üründe size hizmet vermekteyiz. sharp servisi olarak bornova sharp servisi, sharp karşıyaka servisi, sharp bostanlı servisi, sharp konak servisi, sharp karabağlar servisi, sharp balçova servisi, sharp buca servisi, sharp gaziemir servisi, sharp mendres servisi, sharp teknik servisi, sharp klima onarım montaj servisi gibi bir çok bölümde size hizmet verilmektedir. Sharp ürünlerıne firmamız özel servis olarak hizmet verilmektedir. sharp ürünü için teknık estek alabilmek için irtibat numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Sharp ürünlerıne merkez servis analyışı  ile çalişan servisimiz teknık servis ağiyla size en kısa surede en uygun servis imkanı sağlamaktadır.Klimalarınızı bakımıbuzolapalarınızın arizaları tamiratı gibi bir çok bölümle size hizmet vermekteyiz

 

 

 
 Teknik Destek Ekibimiz
Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.