İzmir Beko Teknik Servisi

teknik servisSERVİS ELEMANI  İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

 

0232 489 84 74

 

İZMİR  BEKO TEKNİK ÖZEL SERVİSİ 

 

İzmir beko servisi ile akgül teknik servisimiz gün içinde gelebilecek klima bakımı, beko bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı servisliği beko , fırın beko servisliği gibi bir çok alanda servis hizeti vermektedir. Akgül teknik servisimiz Beko markali her cihaza tamirat işlemleri gerçekleştirmektedir. Bizleri İnternet adresimizden veya www.kombiservisiizmir.com  ulaşabilirsiniz. Firmamiz bunyesinde tam donanımlı araçlarla ve beko orjinal yedek parça imkaniyla sizlere hizmet sunmaktadır, Firmamız Beko izmir servisi le sizlere özel Servis olarak Hizmet sunmaktadır. Beko klima servisi beko buzdolabı servisliğimizde bulunmaktadır.
 
 
 
 
Günün Her saatinde ulaşabilceğiniz 489 84 74 numaralarımızden ulaşabilrisiniz. Watsap destek hattimizlada bizlere 0537 995 41 10 ilede bizlere sorunlarınıza yaza bilir ve en kısa zamandada destek alabilirisiniz. Yanımızda çalişan arkadaşlarımız Daha öncelerınde beko markalı cihazların teknik konusunda eğitim ve donanıma sahiptirler. Beko markalı cihazlara her ne kadar özel servis olarkata yapsak uzman deneyimimizle izmir beko ürünlerıne hemen çözüme sunmaktayiz.
 
beko muşteri hattı

 

 

LC Beko klima ve beyaz eşya bakım onarımı yapan firmamiz. Gunun her saatinde teknık destek verilmektedir. Beko buzdolabı tamirati, beko firin tamiratı, beko bulaşık makines tamirati gibi işlemle yapılmaktadır. Beko klima servisi, buca beko servisi, bostanlı beko servisi, beko fırın servisi, üçyol beko servisi, şirinyer beko servisi, karşıyaka beko servisi, konak beko servisi, servis bölgelerinede özel servis olarak geliyoruz.

 

 1 yıl parça garnatisi

 


Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi